Barska

Barska Blackhawk

Popis

Binokulární dalekohledy BARSKA BLACHAWK jsou v tuzemsku nejpopulárnější řadou z produkce firmy BARSKA.

Díky příjemnému povrchu a klasickému designu slouží binokulární dalekohledy BARSKA BLACHAWK spolehlivě a vynikajícím způsobem ve všech klimatických podmínkách. Binokulární dalekohledy BARSKA BLACKHAWK jsou ideálním pomocníkem při pozorování zvěře při lovu nebo krajiny, při trekkingu nebo jiných outdoorových aktivitách.

Řada binokulárních dalekohledů BARSKA BLACKHAWK na bízí širokou paletu typů – od kompaktních až po velké dalekohledy.

Binokulární dalekohledy BARSKA BLACKHAWK jsou konstruovány a vyrobeny tak, aby spolehlivě vydržely náročné podmínky pobytu v přírodě v jakýchkoli klimatických podmínkách. Tělo dalekohledů řady BARSKA BLACKHAWK je pancéřováno pouzdrem z měkké přírodní pryže, což činí tyto přístroje odolné vůči běžným nárazům. Pryžové pouzdro je velmi příjemné na pohmat.

Sestava binokulárních dalekohledů BARSKA BLACKHAWK je několikanásobně plněna dusíkem a utěsněna O-kroužky. Tato skutečnost, ve spojení s pryžovým pouzdrem činí dalekohledy BARSKA BLACKHAWK 100% vodovzdornými. Samozřejmostí je pracho a vlhkotěsnost celé sestavy.

Optická soustava je tvořena soustavou střechových hranolů. Na jejich výrobu je použito borosilikátové (BK-7) nebo velmi kvalitní barnaté korunové sklo (BAK-4). Vnější čočky optické soustavy jsou několikanásobně povrstveny antireflexními vrstavmi a vrstvami zlepšujícími průchod světla soustavou (fully coated). Všechny tyto faktory, společně s optimálně dlouhou vzdáleností oka od okuláru přinášejí ostrý, jasný, nezdeformovaný a vysoce kontrastní obraz pozorovaného objektu.

Binokulární dalekohledy BARSKA BLACHAWK jsou vybaveny centrálním ovladačem přiblížení (centrální fokus).

Binokulární dalekohledy BARSKA BLACKHAWK jsou dodávány v soupravě s brašnou a kvalitním řemenem, včetně krytek objektivů a okulárů.

Barska Blackhawk 8×56 zakoupit v e-shopu DETEX

Fotografie

Technická data

Zvětšení 8x
Průměr čočky objektivu (mm) 56
Zorné pole (m/100m) 100/1000m
Průměr výstupní pupily (mm) 7
Vzdálenost výstupní pupily (mm) 22
Antireflexní vrstvy Ano - fully multi coated
Nejkratší zaostřovací vzdálenost (m) 5
Prisma (typ) Soustava střechových hranolů
Prisma (třída) BK-7
Celková váha (g) 1089
Výbava v ceně výrobku Brašna, kvalitní řemen, krytky okuláru a objektivu

Fotogalerie

Související produkty

Optické polarizační krytky QUAKE

Užitečné informace

 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny