Firma

Stručně o historii

08.12.1993

Založena společnost DETEX, spol. s r.o. jako obchodní firma k provádění obchodní činnosti v oblasti vývozu a dovozu průmyslových trhavin a rozněcovadel. V období od založení do roku 2010 jsme úzce spolupracovali s českým výrobcem elektrických a neelektrických roznětných systémů ZVI,a.s. (nyní Austin Detonator, s r.o.) a výrobci průmyslových trhavin Explosia, a.s. (ČR), Istrochem, a.s. (Slovenská republika), Nobel Explosifs, EPC Group (Francie), Westspreng G.m.b.H., Sprengstoffwerk Gnaschwitz (Německo), Maxam (Španělsko), Ampol (Švýcarsko), Kemijska Industrija Kamnik, d.o.o.(Slovinsko), Ipari Robbánó, Kft. (Maďarsko) a Nammo AB (Švédsko).

1998

Počátek obchodní činnosti v oblasti dovozu a distribuce loveckých a sportovních zbraní, střeliva a dalšího příslušenství.

1999

Společnost DETEX se stává rozhodujícím majitelem společnosti DESTRUKCE TŘEBÍČ, s.r.o., která se zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti vrtacích a trhacích prací při průmyslové těžbě kameniva (kamenolomy) a při stavebních pracích, kde je zapotřebí provádět vrtné a trhací práce (silnice, dálnice, atd…).

2006

Otevření prodejny zbraní a střeliva v ulici HUSITSKÁ 115/86, 130 00 PRAHA 3

2007

  • Otevření velkoobchodní pobočky MORAVA
  • Otevření prodejny zbraní a střeliva DETEX PŘEROV
  • Na adrese ŠKODOVA ULICE 5, 750 02 PŘEROV

Počátek distribuce průmyslových trhavin a bleskovic z produkce polské firmy NITROERG, S.A., Bieruň.

2010

  • Otevření prodejny zbraní a střeliva na NÁMĚSTÍ PŘEMYSLA OTAKARA II 31, ČESKÉ BUDĚJOVICE
  • Otevření prodejny zbraní a střeliva na NÁMĚSTÍ SVATOPLUKA ČECHA 732/1, OSTRAVA

V listopadu 2010 prodán majoritní podíl ve společnosti DESTRUKCE TŘEBÍČ a ukončeny aktivity společnosti v oblasti dovozu a distribuce průmyslových trhavin a provádění vrtných a trhacích prací pro kamenoprůmysl a stavební práce.

Společnost DETEX, spol. s r.o. se bude nadále věnovat rozvoji velkoobchodních a maloobchodních aktivit v oblasti zbraní, střeliva a loveckých potřeb.

2011

Otevření prodejny zbraní a střeliva v ulici U KORUNY 292, 500 02 HRADEC KRÁLOVÉ

 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny