Přislušenství a doplňky

Inova Inforce White/Color

Popis

Taktické svítilny INOVA INFORCE WHITE/COLOR jsou nejnovějším výsledkem konstrukční kanceláře jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců svítilen, americké firmy EMISSIVE ENERGY CORPORATION.

Taktické svítilny INOVA INFORCE WHITE / COLOR byly navrženy a konstruovány s důrazem na velikost, váhu a užitné vlastnosti, za použití nejpokročilejších technologií, které jsou v současné době k dipozici.

Tělo svítilny je vyrobeno z ultra pevného a odolného karbonového kompozitního materiálu. Díky použitému materiálu je svítilna INOVA INFORCE WHITE / COLOR extrémně lehká a přitom téměř nezničitelná běžnými prostředky. Sestava svítilny je utěsněna několika silikonovými těsnícími kroužky, včetně šroubení taktického spínače. Svítilna INOVA INFORCE WHITE / COLOR je 100% vodotěsná, prachotěsná a nárazuvzdorná. Po obvodu těla je několik vybrání, která umožňují jednoduché upevnění svítilny INOVA INFORCE WHITE / COLOR do montáže INOVA, která odpovídá standardu MIL 1913. V těle svítilny je integrován klips z nerezové oceli, který je tvrdě anodizován a otvor pro standardní parašutistickou šňůru 550. Hlava svítilny je opatřena tvrdým vroubkováním, které je možno použít k rozbití skla nebo k různým sebeobranným technikám.  Hlava svítilny je rovněž opatřena ventilačními otvory sloužícími k optimalizaci tepelného řízení světelného systému tak, aby výkon LED diody byl maximální a tělo svítilny bylo chladné na dotek.

Svítilny INOVA INFORCE WHITE jsou osazeny poslední generací vysoce výkonných a ultra jasných LED UB diod. Tyto LED UB diody zaručují extrémně dlouhou živostnost přístroje a maximálně dosažitelnou jasnost vysílaného světelného proudu. Světelný management je řízen čipem tak, aby vysílaný proud světla byl za všech okolností konstantní a uniformní, při zachování co nejdelší životnosti zdroje. K optimální polarizaci proudu světla a pefirerní korony je použita poslední generace čočky TIROS®. Optická soustava je kryta nárazuvzdorným minerálním sklem krytým povrstvením.

Svítilna INOVA INFORCE COLOR má shodnou optickou sestavu jako INOVA INFORCE WHITE. Navíc má ve vroubkovaném rámu zapuštěny barevné LED diody. Modrá LED slouží k noční detekci kapalin a krve, zelená LED slouží k nočnímu čtení mapy, červená LED jako noční světlo a infračervená LED pak jako přisvícení k přistroji nočního vidění (pouze model INOVA INFORCE COLOR IR).

Svítilny INOVA INFORCE WHITE jsou opatřeny taktickým vícepolohovým spínačem, jehož ovládání je jednoduché a intuitivní. Pomocí taktického spínače je možno svítilnu uzamknout nebo svítit v osmi světelných módech (viz technická data).

Svítilny INOVA INFORCE COLOR  jsou opatřeny taktickým vícepolohovým spínačem, jehož ovládání je rovněž jednoduché a intuitivní. Pomocí taktického spínače je možno svítilnu uzamknout nebo svítit ve třiceti světelných módech (viz technická data).

Svítilny INOVA INFORCE WHITE/COLOR jsou prakticky bezúdržbovým přístrojem. Pouze občas je nutno potřít těsnící kroužky a závit spínače vhodným lubrikantem. V případě, že je potřeba ze svítilny odstranit bláto, prach nebo jjinou špínu, prostě ji omyjete vodou a osušíte měkkým hadříkem.

Svítlny INOVA INFORCE WHITE/COLOR jsou dodávány v utěsněném plovoucím plastovém kufříku, který je oboustranně vyložen pěnou absorbující nárazy.

Jako doplněk je možno dokoupit dálkový spínač a montáž k upevnění svítilny na picatinny 1913 nebo na waever lištu. Upevnění svítilny INOVA INFORCE WHITE/COLOR do montáže je tak jednoduché a trvá několi sekund.

Taktické svítilny INOVA INFORCE WHITE/COLOR jsou dodávány v barevných provedeních černý mat a pouštní písek (desert sand).

Fotografie

Technická data

Světelné módy INOVA INFORCE WHITE
Bílé světlo stálé / okamžité - vysoká, střední, nízká intenzita
Bílé světlo pulsující (maják)
Bílé dezorientační stroboskopické světlo
INOVA INFORCE COLOR
Bílé světlo stálé / okamžité - vysoká, střední, nízká intenzita
Barevné LED diody - světlo stálé / okamžité - vysoká, střední, nízká intenzita
INOVA INFORCE COLOR IR
IR přisvícení stálé / okamžité - vysoká, střední, nízká intenzita
Rozměry (mm) Délka 152
Ø těla 25,4
Ø hlavy 31,75
Váha (g) 134,70
Počet LED diod INOVA INFORCE WHITE - 1
INOVA INFORCE COLOR - 4
INOVA INFORCE COLOR IR - 5
Výkon LED diod (y, W) INOVA INFORCE WHITE (vysoká/střední/nízká intenzita)
Bílé světlo 150 lm / 80 lm / 11,5 lm
Bílý maják - 150 lm
Stroboskopické světlo - 150 lm
INOVA INFORCE COLOR (vysoká / střední / nízká intenzita)
Bílé světlo 125 lm / 60 lm / 6 lm
Červené světlo 12 lm / 5 lm / 1 lm
Zelené světlo 35 lm / 10 lm / 1,5 lm
Modré světlo 5 lm / 1 lm / 0,5 lm
INOVA INFORCE COLOR IR
75 mW / 25 mW / 5 mW
Materiál těla svítilny Ultra pevný a odolný karbonový kompozitní materiál
Typ baterie (zdroje) 2x123A Lithiová
Životnost baterie (zdroje) (hod) INOVA INFORCE WHITE (vysoká/střední/nízká intenzita)
Stálé světlo > 2 / > 6 / > 40
Maják >72
Stroboskopické světlo > 6
INOVA INFORCE COLOR (vysoká / střední / nízká intenzita)
Bílé světlo stálé > 2 / > 6 / > 40
Červené světlo 5 / 18 / > 108
Zelené světlo 5 / 18 / > 108
Modré světlo 5 / 18 / > 108
INOVA INFORCE COLOR IR (vysoká/střední/nízká intenzita)
IR přisvícení 5 / 18 / > 108
Rozsah pracovních teplot svítilny (°C) - 20 - +50
Příslušenství v ceně výrobku Utěsněný plovoucí plastový kufřík, který je oboustranně vyložen pěnou absorbující nárazy, startovací sada baterií
Provedení INOVA INFORCE WHITE - tělo černý mat
katalogové číslo INF-B-W
INOVA INFORCE WHITE - tělo pouštní písek
katalogové číslo INF-S-W
INOVA INFORCE COLOR - tělo černý mat
katalogové číslo INF-B-W-RGBW
INOVA INFORCE COLOR - tělo pouštní písek
katalogové číslo INF-S-W-RGBW
INOVA INFORCE COLOR IR - tělo černý mat
katalogové číslo INF-B-W-RGBIR
INOVA INFORRCE COLOR IR - tělo pouštní písek
katalogové číslo INF-S-W-RGBIR

Fotogalerie

Související produkty

Montáže INOVA, dálkový spínač INOVA

Užitečné informace

internetové stránky INOVA INFORCE
 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny