Přislušenství a doplňky

Inova Inforce

Popis

Taktické svítilny INOVA INFORCE jsou nejnovějším výsledkem konstrukční kanceláře jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců svítilen, americké firmy EMISSIVE ENERGY CORPORATION.

Taktické svítilny INOVA INFORCE byly navrženy a konstruovány s důrazem na velikost, váhu a užitné vlastnosti, za použití nejpokročilejších technologií, které jsou v současné době k dipozici.

Tělo svítilny je vyrobeno z ultra pevného a odolného karbonového kompozitního materiálu. Díky použitému materiálu je svítilna INOVA INFORCE extrémně lehká a přitom téměř nezničitelná běžnými prostředky. Sestava svítilny je utěsněna několika silikonovými těsnícími kroužky, včetně šroubení taktického spínače. Svítilna INOVA INFORCE je 100% vodotěsná, prachotěsná a nárazuvzdorná. Po obvodu těla je několik vybrání, která umožňují jednoduché upevnění svítilny INOVA INFORCE do montáže INOVA, která odpovídá standardu MIL 1913. V těle svítilny je integrován klips z nerezové oceli, který je tvrdě anodizován a otvor pro standardní parašutistickou šňůru 550. Hlava svítilny je opatřena tvrdým vroubkováním, které je možno použít k rozbití skla nebo k různým sebeobranným technikám.  Hlava svítilny je rovněž opatřena ventilačními otvory sloužícími k optimalizaci tepelného řízení světelného systému tak, aby výkon LED diody byl maximální a tělo svítilny bylo chladné na dotek.

Svítilny INOVA INFORCE jsou osazeny poslední generací vysoce výkonných a ultra jasných LED UB diod. Tyto LED UB diody zaručují extrémně dlouhou živostnost přístroje a maximálně dosažitelnou jasnost vysílaného světelného proudu. Světelný management je řízen čipem tak, aby vysílaný proud světla byl za všech okolností konstantní a uniformní, při zachování co nejdelší životnosti zdroje. K optimální polarizaci proudu světla a pefirerní korony je použita poslední generace čočky TIROS®. Optická soustava je kryta nárazuvzdorným minerálním sklem krytým povrstvením.

Svítilny INOVA INFORCE jsou opatřeny taktickým vícepolohovým spínačem, jehož ovládání je jednoduché a intuitivní. Pomocí taktického spínače je možno svítilnu uzamknout nebo svítit v módu  konstatního nebo momentového světla.

Svítilny INOVA INFORCE jsou prakticky bezúdržbovým přístrojem. Pouze občas je nutno potřít těsnící kroužky a závit spínače vhodným lubrikantem. V případě, že je potřeba ze svítilny odstranit bláto, prach nebo jjinou špínu, prostě ji omyjete vodou a osušíte měkkým hadříkem.

Svítlny INOVA INFORCE jsou dodávány v utěsněném plovoucím plastovém kufříku, který je oboustranně vyložen pěnou absorbující nárazy.

Jako doplněk je možno dokoupit dálkový spínač a montáž k upevnění svítilny na picatinny 1913 nebo na waever lištu. Upevnění svítilny INOVA INFORCE do montáže je tak jednoduché a trvá max. 3 sekundy.

Taktické svítilny INOVA INFORCE jsou dodávány v provedeních INOVA INFORCE 6V a INOVA INFORCE 9V v barevných provedeních černý mat a pouštní písek (desert sand).

Zakoupit v e-shopu Detex

Fotografie

Technická data

Světelné módy Konstantní světlo, momentové světlo
Rozměry (mm) INOVA INFORCE 6V - délka 121 / Ø 25,4
INOVA INFORCE 9V - délka 152 / Ø 25,4 / Ø hlavy 31,75
Váha (g) INOVA INFORCE 6V - 93,5 (včetně baterií)
INOVA INFORCE 9V - 134,7 (včetně baterií)
Počet LED diod 1
Výkon LED diod (y, W) INOVA INFORCE 6V - 115 lm
INOVA INFORCE 9V - 135 lm
Materiál těla svítilny Ultra pevný a odolný karbonový kompozitní materiál - barva černý mat nebo pouštní písek
Typ baterie (zdroje) INOVA INFORCE 6V - 2x123A Lithium
INOVA INFORCE 9V - 3x123A Lithium
Životnost baterie (zdroje) (hod) INOVA INFORCE 6V
> 5 (taktické světlo) > 10 (použitelné světlo)
INOVA INFORCE 9V
> 4 (taktické světlo) > 10 (použitelné světlo)
Rozsah pracovních teplot svítilny (°C) - 20 - +50
Příslušenství v ceně výrobku Plovoucí vodotěsný plastový kufřík oboustranně vyložený pěnou absorbující nárazy
Provedení INOVA INFORCE 6V
tělo černý mat - katalogové číslo INF-6V-B-W
tělo pouštní písek - katalogové číslo INF-6V-S-W
INOVA INFORCE 9V
tělo černý mat - katalogové číslo INF-9V-B-W
tělo pouštní písek - katalogové číslo INF-9V-S-W

Fotogalerie

Související produkty

Montáž INOVA INFORCE, dálkový spínač INOVA INFORCE

Užitečné informace

 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny