Přislušenství a doplňky

Inova Série T

Popis

Svítilny INOVA Série T, vyráběné americkou firmou EMMISSIVE ENERGY CORPORATION, jsou jedním z vrcholů současné nabídky taktických a policejních svítilen.

Taktická řada svítilen INOVA Série T je volbou nejen mnoha elitních policejních a vojenských útvarů a skupin, ale i osob, které znají cenu peněz a proto je investují pouze do špičkových výrobků. Svítilny INOVA Série T najdou své uplatnění nejen v těžkých podmínkách výkonu služby, ale všude tam, kde je zapotřebí prakticky nezničitelné svítilny a mohutného,  uniformního světelného proudu.

Tělo svítilen INOVA Serie T je vyrobeno soustružením z monobloku lehké hliníkové slitiny (nikoli tažením, jak je tomu u některých jiných výrobků), která je používána pro své vlastnosti v kosmickém průmyslu. Tento způsob výroby zaručuje vysokou pevnost tubusu, optická soustava je navíc v hlavě svítilny speciálně uchycena tak, aby ji nepoškodily ani silné nárazy nebo údery (síla stěny těla je v oblasti hlavy svítilny 6,35mm). Povrch těla, stejně jako i závit spínače svítilny jsou tvrdě anodizovány (třída III). Svítilna je utěsněna několika silikonovými o-kroužky. Robustní konstrukce, pečlivá tvrdá anodizace a utěsnění sestavy svítilny dávají záruku na 100% vodo, -vlhko a – pracho těsnost svítilen INOVA Série T (s výjimkou INOVA T4, která není vodotěsná). Tělo svítilen INOVA Série T je v úchopových částech zdrsněno rybinou. Svítilny INOVA Série T vyhovují MIL specifikacím.

Jako zdroj světla jsou pro svítilny INOVA Série T využity nejnovější LED Ultra Bright diody o vysokém výkonu. O distribuci uniformního a výkonného světelného paprsku se stará patentovaný a přesný, elektronicky kontrolovaný optický systém. Ten mimo jiné zajišťuje tepelné řízení optické soustavy s cílem projekce enormně silného světelného paprsku.  Výkonné LED diody jsou kryty silným minerálním sklem, které je oboustranně povrstveno antireflexní vrstvou, aby světelný paprsek byl optimálně směrován. Sklo je usazeno a utěsněno v ocelové hlavě svítilny teflonovým těsněním, které zaručuje, společně s těsnícím o-kroužkem ve šroubení spínače prachuvzdornost a vodotěsnost sestavy svítilny.

Svítilny INOVA  Série T jsou vybaveny patentovaným taktickým čtyřpolohovým spínačem.

Svítilny INOVA Série T jsou synonymem pro kvalitu, spolehlivost, výkon a výdrž – to jsou vlastnosti, které oceníte v nouzi nebo v ohrožení.

Série svítilen INOVA T je tvořena těmito typy :

INOVA T1

INOVA T1 je subkompaktní svítilna vhodná pro denní nošení v kapse saka nebo košile, uložení v přihrádce automobilu nebo při výpravách do přírody. Díky svým kompaktním rozměrům a vysokému výkonu je INOVA T1 ideální pomocník při dohledávce zvěře.

Svítilna INOVA T1 je osazena výkonnou LED UB diodou o svítivosti 100 lm, která vysílá mohutný, uniformní světelný paprsek  do vzdálenosti cca 60m. Díky své robustní konstrukci je INOVA T1 téměř nezničitelným pomocníkem v každé situaci.

Zakoupit v e-shopu Detex

INOVA T2

Svítilna INOVA T2 se řadí ve své třídě (délka 140mm) k nejvýkonnějším přístrojům. Robustní konstrukce dává předpoklad extrémní odolnosti. Pokud se týká konstrukce, designu, materiálů, způsobu výroby a výkonu – INOVA T2 je na špici.

Svítilna INOVA T2 je osazena výkonnou LED UB diodou o svítivosti 125 lm, která vysílá mohutný, uniformní světelný paprsek  do vzdálenosti cca 78 m.

Zakoupit v e-shopu Detex

INOVA T3

Svítilna INOVA T3 představuje nejvyváženější variantu pokud se týká poměru vlastností a výkonu na straně jedné a rozměrů na straně druhé. Mohutný výkon a světelnost, příslovečná kvalita a snadná manipulace a stále ještě kompaktní rozměry činí ze svítilny INOVA T3 neocenitelného pomocníka pro jakoukoli situaci.

Svítilna INOVA T3 je osazena výkonnou LED UB diodou o svítivosti 150 lm, která vysílá mohutný, uniformní světelný paprsek  do vzdálenosti cca 90m.

Zakoupit v e-shopu Detex

INOVA T4

Svítilna INOVA T4 je vynikajícím příkladem vyspělé technologie. Je vybavena nejmodernější ion-lithium znovunabíjecí baterií. Výdrž této znovunabíjecí baterie zaručuje úsporu nákladů oproti konvenčním typům, a to při zachování maximálního výkonu. Znovunabíjecí baterie dodávaná v základním vybavení svítilny INOVA T4 a může být nabíjena až v řádu několika stovek cyklů, aniž by bylo nutno ji měnit. Mimo tuto nespornou výhodu obsahuje sada svítilny INOVA T4 řadu užitečného příslušenství (viz fotogalerie), které ocení nejen příslušních ozbrojených složek, ale i ostatní nároční uživatelé.  Díky možnosti znovunabíjení v nejrůznějších místech (síť, automobil) je INOVA T4 vždy připravena posloužit v jakékoli situaci.

Svítilna INOVA T4 je osazena výkonnou LED UB diodou o svítivosti 175 lm, která vysílá mohutný, uniformní světelný paprsek  do vzdálenosti cca 110 m (délka fotbalového hřiště je 90 m).

Zakoupit v e-shopu Detex

INOVA T5

Váhově lehká, výkonem mohutná svítilna pro profesionální použití. Svítilna INOVA T5 disponuje možností 4 světelných módů (jasné stálésvětlo, tlumené stálé světlo, jasné okamžité světlo ovládané taktickým spínačem a stroboskopické světlo). Na rozdíl od ostatních svítilen INOVA T je tato svítilna osazena spínačem na těle svítilny.

Svítilna INOVA T5 je osazena výkonnou LED UB diodou o svítivosti 200 lm, která vysílá mohutný, uniformní světelný paprsek  do vzdálenosti cca 120 m (délka fotbalového hřiště je 90 m).

Zakoupit v e-shopu Detex

Fotografie

Technická data

Světelné módy Jasné stálé bílé světlo - INOVA T1, INOVA T2, INOVA T3, INOVA T4, INOVA T5
Okamžité jasné bílé světlo ovládané spínačem - INOVA T1, INOVA T2, INOVA T3, INOVA T4, INOVA T5
Tlumené bílé světlo - INOVA T5
Stroboskopické světlo - INOVA T5
Rozměry (mm) INOVA T1 - délka 116 / Ø 25,4
INOVA T2 - délka 140 / Ø 22 / Ø hlavy 28
INOVA T3 - délka 158 / Ø 25 / Ø hlavy 32
INOVA T4 - délka 203 / Ø 28 / Ø hlavy 35
INOVA T5 - délka 229 / Ø 28 / Ø hlavy 35
Váha (g) INOVA T1 - 103
INOVA T2 - 125
INOVA T3 - 170
INOVA T4 - 280
INOVA T5 - 290
Počet LED diod 1
Výkon LED diod (y, W) INOVA T1 - 100 lm
INOVA T2 - 125 lm
INOVA T3 - 150 lm
INOVA T4 - 175 lm
INOVA T5 - 200 lm
Materiál těla svítilny Hliníková slitina - vyrobeno soustružením, tvrdě anodizovaná (třída III)
Typ baterie (zdroje) INOVA T1 - 2x 123A Lithiová
INOVA T2 - 2x123A Lithiová
INOVA T3 - 3x123A Lithiová
INOVA T4 - 1xznovunabíjecí ion-lithiová
INOVA T5 - 3x123A Lithiová
Životnost baterie (zdroje) (hod) INOVA T1 - 5
INOVA T2 - 4
INOVA T3 - 3,5
INOVA T4 - cca 2
INOVA T5 - 3
Účinný dosvit (m) INOVA T1 - cca 60
INOVA T2 - cca 76
INOVA T3 - cca 90
INOVA T4 - cca 110
INOVA T5 - cca 120
Viditelnost signálu (m) INOVA T1 - cca 3500
INOVA T2 - cca 4500
INOVA T3 - cca 5400
INOVA T4 - cca 6300
INOVA T5 - cca 7200
Rozsah pracovních teplot svítilny (°C) - 20 - +50
Příslušenství v ceně výrobku INOVA T1, INOVA T2, INOVA T3, INOVA T 5
sada baterií dle konkrétního typu svítilny
INOVA T4
1 x ion-lithiová znovunabíjecí baterie, nabíjecí kolébka, autonabíječka, síťová nabíječka, redukce zástrčky pro použití v USA a Velké Británii
Provedení INOVA T1 - tělo černý mat - katalogové číslo T1-WB
INOVA T2 - tělo černý mat - katalogové číslo T2-WB
INOVA T3 - tělo černý mat - katalogové číslo T3-WB
INOVA T4 - tělo černý mat - katalogové číslo T4-WB
INOVA T5 - tělo černý mat - katalogové číslo T5-WB

Fotogalerie

Související produkty

Optické polaritační krytky QUAKE

Užitečné informace

 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny