Přislušenství a doplňky

Inova Série X

Popis

Svítilny série INOVA X, které vyrábí americká firma EMMISSIVE ENERGY COROPRATION, odstartovaly díky své robustní konstrukcí a příjemnému designu opravdovou LED revoluci.

Ještě dnes je série svítilen INOVA X považována bezpočtem uživatelů za nejefektivnější LED svítilnu posledních let. Zajímavou skutečností je fakt, že svítilna INOVA X5 je díky svému unikátnímu designu vystavena v několika světových muzeích moderního umění. Dlouhá výdrž použitelného světla, mocný světelný paprsek, vynikající kvalita a osobitý styl činí ze svítilen INOVA X volbu pro ty, kdo chtějí svítilnu, která poskytuje nekompromisní vý­kon a nadčasový design.

Svítily série X jsou opatřeny patentovaným systémem řízení odvodu tepla, které vzniká v hlavě svítilny a pomáhá tak vytvořit silný a jednolitý proud světla. Světelný výkon svítilen INOVA X je elektronicky kontrolován, svítilna je osazena nejnovějšími Ultra Bright LRD diodami.

Tělo svítilny je soustruženo z monobloku hliníkové slitiny, která je používána v kosmickém průmyslu. Soustružením monobloku se dosahuje maximální pevnosti tubusu. Hlava svítilny, která je vyrobena z nerezové oceli dostatečně chrání optický systém před poškozením. Svítilny INOVA X jsou na mistě šroubového spoje těla a spínače utěsněny silikonovým o-koužkem. Tělo svítilny, stejně jako závit spínače je tvrdě anodizováno. Svítilny INOVA X jsou opatřeny čtyřpolohovým taktickým spínačem

Díky konstrukci svítilny a použitým materiálům a způsobu výroby těla jsou svítilny třídy INOVA X vodo, -pracho,  -vlhku a nárazuvzdorné.

Sérii INOVA X tvoří tyto svítilny:

INOVA X 1

Mnoho miniaturních svítilen poskytuje miniatuní výkon, ale to není případ svítily INOVA X1. Přes své miniaturní rozměry poskytuje INOVA X1 takový výkon, který je ve třídě 4″ (cca 10 cm) svítilen zcela neobvyklý. Díky svým kompaktním rozměrům jsou svítilny X1 vhodné k permanentnímu nošení v kabelce, tašce nebo kapse.  Spínač je opatřen otvorem k provlečení šňůrky.

Zakoupit v e-shopu Detex

INOVA X5

Existuje-li ikona mezi LED svítilnami, pak je to zcela jistě INOVA X5. byla to právě INOVA X5, která přivedla na svět sílu bateriemi napájených LED diod. Svítilny INOVA X5 jsou vyrobeny s až fanatickou péčí z prvotřídních materiálů. Svítilna, která je osazena 5 LED diodami, je krásnou, spolehlivou a téměř nezničitelnou přítelkyní do nepohody.

Zakoupit v e-shopu Detex

INOVA X0

Policejní a vojenské vybavení musí být konstruováno tak, aby svým uživatelům poskytlo co největší možnou míru kvality, trvanlivosti a odolnosti za všech okolností. Svítilna INOVA X0 splňuje nejvyšší policejní standardy kladené na kapesní svítilnu s LED diodou. Ja navržena a vyrobena tak, aby projektovala více světla než jakákoli jiná svítilna této třídy. Svítilna INOVA X0 využívá patentované přesnosti optického systému pro uniformní a silnou projekci světla. Je konstruována tak, aby vydržela léta tvrdé služby v policejních oddílech. INOVA X0 je ideální pro použití v jakékoli situaci, která vyžaduje kompaktní svítilnu s maximálním osvětlením.

Zakoupit v e-shopu Detex

INOVA X03

Svítilna INOVA X03 je dokonalou volbou. Precizně navržená a vyrobená svítilna INOVA X03 je iodolná vůči všem vlivům počasí v extrémním použití a nabízí vynikající světelnou projekci a skalní odolnost. Na obtížné misi v daleké divočině nebo při offroadových výpravách Vám svítilna INOVA X03 garantuje stálý proud dalekosahajícího intenzívního světla a bezporuchovou funkci.

Zakoupit v e-shopu Detex

Fotografie

Technická data

Světelné módy Konstantní bílé světlo (Inova X1, Inova X5, Inova X0, Inova X03)
Světlo přerušované (Inova X1, Inova X5, Inova X0, Inova X03)
UV (Inova X1, Inova X5)
Rozměry (mm) Inova X1 - délka 101 / Ø 18
Inova X5 - délka 121 / Ø 22
Inova X0 - délka 134 / Ø 22 / Ø hlavy 28
Inova X03 - délka 153 / Ø 254 / Ø hlavy 315
Váha (g) Inova X1 - 61
Inova X5 - 101
Inova X0 - 124
Inova X03 - 166
Počet LED diod Inova X1 - 1
Inova X5 - 5
Inova X0 - 1
Inova X03 - 1
Výkon LED diod (y, W) Inova X1 - 2
Inova X5 - neuvádí se
Inova X0 - 4,8
Inova X03 - 5,8
Materiál těla svítilny Hliníková slitina - soustruženo z monobloku
Typ baterie (zdroje) Inova X1 - 1xAA alkalická
Inova X5 - 2x123A lithiová
Inova X0 - 2x123A lithiová
Inova X03 - 2x123A lithiová
Životnost baterie (zdroje) (hod) Inova X1 - cca 2
Inova X5 - cca 20
Inova X0 - cca 5
Inova X03 - cca 2,5
Účinný dosvit (m) Inova X1 - cca 35
Inova X5 - cca 36
Inova X0 cca 46
Inova X03 - cca 76
Viditelnost signálu (m) Inova X1 - cca 2700
Inova X5 - cca 3150
cca 3600
Inova X03 - cca 4500
Rozsah pracovních teplot svítilny (°C) - 20 - +50
Příslušenství v ceně výrobku Set baterií ke každé svítilně
Provedení Inova X1 - tělo černý mat - katalogové číslo X1MT-WB
Inova X1 - tělo titan - katalogové číslo X1MT-WT
Inova X1 - tělo černý mat/UV - katalogové číslo X1MT-UVT
Inova X5 - tělo černý mat - katalogové číslo X5MT-WB
Inova X5 - tělo titan - katalogové číslo X5MT-WT
Inova X5 - tělo černý mat/UV - katalogové číslo X5MT-UVT
Inova X0 - tělo černý mat - katalogové číslo N-X0MT-WB
Inova X0 - tělo titan - katalogové číslo N-X0MT-WT
Inova X03 - tělo černý mat - katalogové číslo - X03MT-WB
Inova X03 - tělo titan - katalogové číslo - X03MT-WT

Fotogalerie

Související produkty

Optické polarizační krytky QUAKE

Užitečné informace

 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny