Obranné spreje

Sabre Red s identifikačním činidlem

Popis

Populární modely obranných sprejů s barevným identifikačním činidlem, které je ze zasaženého místa neodstranitelné po dobu cca 24 hodin. Ještě po 48 hodinách od zásahu je identifikační činidlo zjistitelné pod UV lampou.

Obranné spreje SABRE RED BLUE FACE a SABRE RED DEFENCE ID.

Jako všechny pepřové spreje je i SABRE RED BLUE FACE je kompaktní a drtivě účinný obranný prostředek, který spolehlivě ochrání životy i majetek. Oba tyto spreje jsou přes své malé rozměry a lehkou hmotnost robustním a spolehlivým ochráncem. Oproti klasickým sprejům SABRE RED s účinnou látkou Maximum Strength Red Pepper obsahuje SABRE RED BLUE FACE barvící činidlo, které nelze ze zasažené pokožky smýt po dobu 24 hodin. Součástí účinné látky je rovněž příměs zjistitelná pod UV lampou do 48 hodin od doby zásahu.

Sprej SABRE RED DEFENCE ID obsahuje vedle účinné látky s příměsí ostře červné barvy rovněž substanci, která nutí zasaženého zavřít oči (i při zasažení jiné obličejové části, než jsou oči) a činidlo, které je do 48 hodin po zásahu účinné látky viditelné pod UV lampou.

Účinná látka je z obou sprejů vypuštěna po balistické křivce (tekutá střela), která prodlužuje dostřik, usnadňuje zamíření, ale hlavně ochrání před možností vlastního zasažení při protivětru. Účinné i hnací látky obranných sprejů SABRE RED BLUE FACE a SABRE RED DEFENCE ID jsou 100% netoxické a nehořlavé.

Ovládání sprejů SABRE RED BLUE FACE a SABRE RED DEFENCE ID je jednoduché, spreje jsou vybaveny pojistkou proti nechtěnému použití. Ovládání pojistky i spreje samotného je intuitivní, nezpomalující akci.

Sabre Red Blue Face – zakoupit v e-shopu DETEX

Sabre Red Defnse ID – zakoupit v e-shopu DETEX

Fotografie

Fotogalerie

Související produkty

Užitečné informace

 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny