Oblečení a boty

Kalhoty

Filtr kategorie

Shellbrook Retriever Trousers Lady

Funkční dámské lovecké kalhoty s membránou od výrobce špičkového loveckého oblečení – dánské firmy DeerHunter.

Detail

Chambord Pant

Elegantní, nehlučné a praktické lovecké kalhoty s velmi kvalitní membránou z kolekce francouzské firmy Ligne Verney-Carron tvoří komplet s loveckou bundou Chambord Veste a loveckou vestou Chambord Gilet.

Detail

Langogne Pant

Zcela bezhlučné, velmi komfortní, elegantní a funkční lovecké kalhoty s velmi kvalitní membránou z kolekce francouzské firmy Ligne Verney-Carron tvoří komplet s bundou Langogne Veste.

Detail

Shellbrook Retriever Trousers

Absolutně nehlučné pánské lovecké kalhoty s membránou Retriever Trousers jsou ukázkou spojení dokonale vychytaných detailů a doslova pedantské funkčnosti – z dílny výrobce špičkového loveckého oblečení – dánské firmy DeerHunter.

Detail

Norica kalhoty lovecké manšestrové

Manšestrové lovecké kalhoty z kolekce španělské firmy NORICA.

Detail

Super Iso

Lovecké kalhoty SUPER ISO s kvalitní membránou z kolekce francouzské firmy LIGNE VERNEY-CARRON jsou ideálním pomocníkem pro výkon práva myslivosti i v náročných podmínkách.

Detail

Super Pant

Lovecké kalhoty SUPER PANT z kolekce francouzské firmy LIGNE VERNEY CARRON jsou ideálním oblečením do lesa, vzhledem ke své velmi vysoké odolnosti.

Detail

Rockjean

Lovecké a sportovní kalhoty ROCKJEAN z kolekce francouzské firmy LIGNE VERNEY-CARRON jsou klasické pětikapsové džíny vyrobené z těžkého měkkého denimu.

Detail

Strana 1 / 212»
 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny