Oblečení a boty

Ligne Verney-Carron

Filtr kategorie

Chambord Pant

Elegantní, nehlučné a praktické lovecké kalhoty s velmi kvalitní membránou z kolekce francouzské firmy Ligne Verney-Carron tvoří komplet s loveckou bundou Chambord Veste a loveckou vestou Chambord Gilet.

Detail

Langogne Pant

Zcela bezhlučné, velmi komfortní, elegantní a funkční lovecké kalhoty s velmi kvalitní membránou z kolekce francouzské firmy Ligne Verney-Carron tvoří komplet s bundou Langogne Veste.

Detail

Super Iso

Lovecké kalhoty SUPER ISO s kvalitní membránou z kolekce francouzské firmy LIGNE VERNEY-CARRON jsou ideálním pomocníkem pro výkon práva myslivosti i v náročných podmínkách.

Detail

Super Pant

Lovecké kalhoty SUPER PANT z kolekce francouzské firmy LIGNE VERNEY CARRON jsou ideálním oblečením do lesa, vzhledem ke své velmi vysoké odolnosti.

Detail

Rockjean

Lovecké a sportovní kalhoty ROCKJEAN z kolekce francouzské firmy LIGNE VERNEY-CARRON jsou klasické pětikapsové džíny vyrobené z těžkého měkkého denimu.

Detail

Foxtrail kalhoty lovecké

Velmi pohodlné, praktické a nevšedně elegantní lovecké kalhoty FOXTRAIL z kolekce LIGNE VERNEY CARRON jsou součástí kolekce FOX.

Detail

Foxbib

Elegantní a velmi pohodlné lovecké kahloty FOXBIB z kolekce LIGNE VERNEY CARRON jsou vyrobeny ze silné bavlněné látky s nepromokavou povrchovou úpravou.

Detail

 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny