Přislušenství a doplňky

Svítilny

Filtr kategorie

Viking S R3

Počínaje měsícem březnem 2013 uvádíme do prodeje v současné době nejvýkonnější loveckou svítilnu se zelenou diodou – Viking S R3 o maximálním výkonu 270lm a dosvitu až 250m.

Detail

Bronte X03

Kompaktní a výkonná kvalitní LED svítilna z produkce firmy Brontelight Technology. Svítilna Bronte X03 je osazena posledním modelem ultra jasné a vysoce výkonné LED diody CREE XML-U2 o maximálním výkonu 450LM.

Detail

Bronte Tu10-Ti

Luxusní, výkonná a velmi kvalitní LED svítilna z produkce firmy Brontelight Technology. Tubus svítilny je vyroben ze slitiny titanu. Svítilna Bronte Tu10-Ti je osazena posledním modelem ultra jasné a vysoce výkonné LED diody CREE XML-U2 o maximálním výkonu 500LM.

Detail

Bronte RC25 S

Vysoce výkonná taktická svítilna z výrobního sortimentu firmy Brontelight Technology s nejnovější a nejvýkonnější ultra jasnou LED diodou CREE XML-U2 o maximálním výkonu 700LM.

Detail

Barska FLX

Americká firma BARSKA, jejíž výrobky distribuujeme a prodáváme v České a Slovenské republice zařadila

Detail

Inova Inforce White/Color

Taktické svítilny INOVA INFORCE WHITE/COLOR jsou nejnovějším výsledkem konstrukční kanceláře jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců svítilen, americké firmy EMISSIVE ENERGY CORPORATION.

Detail

Inova Inforce

Taktické svítilny INOVA INFORCE jsou nejnovějším výsledkem konstrukční kanceláře jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců svítilen, americké firmy EMISSIVE ENERGY CORPORATION.

Detail

Inova 24/7

Multifunkční svítilna INOVA 24/7 vyráběná americkou firmou EMISSIVE ENRGY CORPORATION je jedinečnou svítilnou s mnoha možnostmi využití a bohatým příslušenstvím.

Detail

Strana 1 / 212»
 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny