Střelivo

Okrajový zápal

Filtr kategorie

Blazer .22 LR

Malorážkové střelivo BLAZER je pojmem mezi střelci. Jedná se o ekonomickou řadu bez kvalitativních kompromisů. Malorážkové střelivo BLAZER je jednou z nejpopulárnějších značek amerického gigantu ATK ALLIANT TECHSYSTEMS Inc., kterou zastupujeme na českém trhu.

Detail

American Eagle .22 LR

Značka AMERICAN EAGLE je nejen v České republice vnímána jako symbol velmi kvalitního, avšak cenově dostupného střeliva. AMERICAN EAGLE je ekonomickou řadou největšího světového výrobce střeliva a zápalek, americké firmy ATK ALLIANT TECHSYSTEM Inc., kterou zastupujeme na českém trhu.

Detail

Federal .22 LR

Spolehlivé a přesné malorážkové střelivo FEDERAL je jednou z výrobních značek amerického giganta, firmy ATK ALLIANT TECHSYSTEMS, kterou zastupujeme na českém trhu.

Detail

Federal .17 HMR

Rychlé a vysoce přesné střelivo FEDERAL .17 HMR vyrábí největší světová munička, americká firma ATK ALLIANT TECHSYSTEMS Inc., kterou zastupujeme na českém trhu.

Detail

CCI .22 LR

Spolehlivé, vysoce přesné a účinné lovecké a sportovní střelivo CCI ráže .22 LR – světově nejprodávanější značka malorážkového střeliva je jedním z mnoha úspěšných výrobků největšího světového výrobce střeliva a zápalek, amerického koncernu ATK ALLIANT TECHSYSTEMS INC, jehož jsme zástupci v České republice.

Detail

CCI .22 WRF

Náboj .22 WRF, který byl vyvinut na konci 19. století pro pušky Winchester 1890 a další, je stále ve výrobě největší světové muniční firmy ATK ALLIANT TECHSYSTEMS Inc, kterou na českém trhu zastupujeme.

Detail

CCI .22 WMR

Špičkové střelivo CCI .22 WMR je vyráběno již více než 30 let americkou firmou ATK ALLIANT TECHSYSTEMS Inc., kterou zastupujeme na českém trhu.

Detail

CCI .17 HMR

Střelivo špičkových vlastností CCI poměrně nové ráže .17 HMR je jedním z mnoha výrobků ze sortimentu největšího světového výrobce střeliva, americké firmy ATK ALLIANT TECHSYSTEMS Inc., kterou zastupujeme na českém trhu.

Detail

Strana 1 / 212»
 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny