Střelivo

CCI

Filtr kategorie

CCI .22 LR

Spolehlivé, vysoce přesné a účinné lovecké a sportovní střelivo CCI ráže .22 LR – světově nejprodávanější značka malorážkového střeliva je jedním z mnoha úspěšných výrobků největšího světového výrobce střeliva a zápalek, amerického koncernu ATK ALLIANT TECHSYSTEMS INC, jehož jsme zástupci v České republice.

Detail

CCI .22 WRF

Náboj .22 WRF, který byl vyvinut na konci 19. století pro pušky Winchester 1890 a další, je stále ve výrobě největší světové muniční firmy ATK ALLIANT TECHSYSTEMS Inc, kterou na českém trhu zastupujeme.

Detail

CCI .22 WMR

Špičkové střelivo CCI .22 WMR je vyráběno již více než 30 let americkou firmou ATK ALLIANT TECHSYSTEMS Inc., kterou zastupujeme na českém trhu.

Detail

CCI .17 HMR

Střelivo špičkových vlastností CCI poměrně nové ráže .17 HMR je jedním z mnoha výrobků ze sortimentu největšího světového výrobce střeliva, americké firmy ATK ALLIANT TECHSYSTEMS Inc., kterou zastupujeme na českém trhu.

Detail

CCI .17 Mach 2

Střelivo s okrajovým zápalem CCI zajímavé ráže .17 Mach 2 je vyráběno největší světovou muničkou, americkou firmou ATK ALLIANT TECHSYSTEMS Inc., kterou zastupujeme na českém trhu.

Detail

 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny