Zbraně

Opakovací kulovnice

Filtr kategorie

Steyr-Mannlicher SM 12

Horká novinka z dílny jedné z nejslavnějších evropských zbrojovek – rakouské firmy Steyr-Mannlicher. Zcela nová koncepce této opakovací kulovnice

Detail

Mannlicher Luxus

Nejnovější model opakovací kulovnice MANNLICHER LUXUS je naplněním koncepce lovecké kulovnice, o jejíž relizaci se snaží nejedna světová zbrojovka. Modulární koncepce, snadná výměna hlavně, možnost individualizace zbraně.

Detail

Mannlicher Luxus Mountain

Opakovací kulovnice MANNLICHER LUXUS MOUNTAIN je zkrácenou verzí kulovnice Mannlicher Luxus. Vyniká stejnými vlastnostmi, bezpečností pro střelce a skvělou přesností jako její delší sestra.

Detail

Mannlicher Luxus Custom Shop

Možnosti individuální úpravy opakovacích kulovnic MANNLICHER LUXUS a MANNLICHER LUXUS MOUNTAIN naleznete zde.

Detail

Mannlicher Classic

Lovecká opakovací kulovnice MANNLICHER CLASSIC je svělou směsí klasického, elegantního, do detailu propracovaného designu, kombinace nejmodernějších technologií a poctivé ruční práce.

Detail

Mannlicher Classic Mountain

Opakovací kulovnice MANNLICHER CLASSIC MOUNTAIN je zkrácenou a odlehčenou (horskou) verzí oblíbené kulovnice Mannlicher Classic. Z důvodu zachování přehlednosti dat ji uvádíme samostatně.

Detail

Mannlicher Classic Stutzen

Opakovací kulovnice MANNLICHER CLASSIC STUTZEN je pro milovníky a opravdové znalce tou nejklasičtější kulovnicí z produkce firmy STEYR-MANNLICHER.

Detail

Mannlicher Classic Semi Weight

MANNLICHER CLASSIC SEMI WEIGHT je výrobní provedení opakovací kulovnice Mannlicher Classic. Tato kulovnice je opatřena těžkou, zkrácenou hlavní.

Detail

Strana 1 / 512345»
 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny