Zbraně

Pistole

Filtr kategorie

Steyr L-A1

Novinka od světoznámé zbrojovky Steyr-Mannlicher. Spolehlivá a velmi přesná samonabíjecí pistole s velkým rámem. Perfektně ergonomicky řešená, vhodná pro jakoukoli střelbu.

Detail

Steyr M-A1

Samonabíjecí pistole Steyr M-A1 z produkce rakouské zbrojovky Steyr-Mannlicher, jejíž výrobky naše společnost výhradně dováží, je přesně taková, jakou by pistole měla být z pohledu jejích vlastností, bezpečnosti a spolehlivosti.

Detail

Steyr S-A1

Kompaktní samonabíjecí pistole Steyr S-A1 z produkce rakouské zbrojovky STEYR-MANNLICHER, jejíž výrobky naše společnost výhradně dováží, je kompaktní verzí pistole Steyr M-A1. Pro větší přehlednost uvádíme jako zvláštní typ.

Detail

Steyr C-A1

Samonabíjecí pistole Steyr C-A1 z produkce rakouské zbrojovky Steyr-Mannlicher, jejíž výrobky naše společnost výhradně dováží, je výrobní verzí kompaktní samonabíjecí pistole S-A1 se zvýšenou kapacitou zásobníku. Pro přehlednost uvádíme jako zvláštní typ.

Detail

ISSC M22 pistole samonabíjecí

Počínaje říjnem 2010 začínáme velkoobchodní distribuci a maloobchodní prodej malorážkových pistolí M22 od rakouského výrobce, firmy ISSC.

Detail

 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny