Zbraně

Větrovky

Filtr kategorie

Daystate Wolverine

Bomba – první zbraň na stlačený plyn v ráži 7,62 (.303)!!! Skvělá precize a brutální úsťová energie 135 J. Střelba za hranice představitelného v kategorii vzduchových zbraní.

Detail

Daystate Air Ranger Tactical

Větrovka DAYSTATE AIR RANGER TACTICAL je to nejmodernější, co nabízí současná produkce v oblasti klasických mechanických větrovek. Tlakování komory, natahování zbraně a spouštění mechanizmu jsou mechanické.

Detail

Daystate Air Ranger

Větrovka DAYSTATE AIR RANGER je to nejmodernější, co nabízí současná produkce v oblasti klasických mechanických větrovek. Tlakování komory, natahování zbraně a spouštění mechanizmu jsou mechanické.

Detail

Daystate Mk4 iS Panther

Skvělá vzduchová puška Daystate MK4 iS Panther (dříve pouze Panther) je vybavena v současnosti nejpokročilejším systémem pohonu střely – Daystate MCT.

Detail

Daystate AirWolf MCT

Větrovka DAYSTATE AIRWOLF MCT je to nejmodernější, co nabízí současná produkce v této oblasti. Tlakování komory, natahování zbraně a chod spouště jsou řízeny elektronicky systémem MCT

Detail

Daystate AirWolf Tactical

Přesná a vysoce výkonná větrovka Daystate AirWolf Tactical od výrobce nejpokročilejších větrovek – anglické firmy Daystate.

Detail

Daystate Huntsman Classic

Větrovka DAYSTATE AIR RANGER je to nejmodernější, co nabízí současná produkce v oblasti klasických mechanických větrovek. Tlakování komory, natahování zbraně a spouštění mechanizmu jsou mechanické – na rozdíl od elektronického systému Daystate MCT.

Detail

Daystate MK4iS Sports

Super vzduchová puška Daystate MK4iS Sports vybavená v současnosti nejpokročilejším systémem pohonu střely – Daystate MCT.

Detail

 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny