Značky

NOBEL SPORT ITALIA

Firma NOBEL SPORT ITALIA s.r.l., jejíž výrobky výhradně dovážíme je výrobcem špičkového sportovního a loveckého střeliva u nás známé pod zkratkou NSI. Sportovní střelivo NSI najdete v našich obchodech, na střelnicích nebo u všech dobrých obchodníků.

www.nobelsportitalia.com

detail značky

Daystate

Anglická firma DAYSTATE je inovativním výrobcem špičkových, vysoce výkonných větrovek, a to jak klasických (mechanických), tak i větrovek s elektronicky řízeným tlakováním a spouštěním systému. Nejznámějšími a nejoblíbenějšími jsou modely Air Wolf, Mk4 a Air Ranger. Všechny modely s úsťovou energií vyšší, než 16J jsou prodejné pouze na zbrojní průkaz.

www.daystate.com

detail značky

DETEX – výhradní zastoupení značek

DETEX spol. s r.o., je jedním z nejvýznamnějších subjektů v oblasti prodeje sportovních a loveckých zbraní v ČR, je výhradním zástupcem těchto značek:

www.detex.cz

detail značky

DETEX – významný distributor a prodejce značek

Společnost DETEX je nejvýznamnějším nebo významným distributorem a prodejcem těchto značek:

www.detex.cz

detail značky

STEYR – MANNLICHER

Naše firma je výhradním zástupcem a distributorem této tradiční rakouské zbrojní továrny, která vyrábí celou škálu zbraní od loveckých kulovnic až po moderní útočné pušky AUG.

www.steyr-mannlicher.com

detail značky

MAROCCHI ARMI – C.D. EUROPE

C.D. EUROPE je nejlépe vybavená středně velká zbrojovka v Itálii. Hlavní výrobní program této společnosti jsou lovecké a sportovní brokovnice a kulovnice. Firma CD EUROPE si nás vybrala jako výhradního zástupce na českém trhu.

www.marocchiarmi.it

detail značky

KAHLES

Naše společnost je výhradním zástupcem této tradiční značky rakouské špičkové optiky pro Českou republiku.

www.kahles.at

detail značky

SAKO

Naše společnost je výhradním zástupcem tohoto prestižního výrobce loveckých a sportovních kulovnic A loveckého a sportovního střeliva v České republice. Společnost SAKO Ltd. je součástí nadnárodního impéria BERETTA.

www.sako.fi

detail značky

Strana 1 / 41234»
 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny