Značky

TOZ

TOZ

Popis

Naše společnost je dlouholetým nejvýznamnějším dovozcem a distributorem loveckých a sportovních zbraní této značky – již od roku 1998.

Detail

Významným a tradičním ruským výrobcem zbraní je továrna TULSKY ORUZHEINY ZAVOD, sídlící ve městě Tula. Dějiny firmy sahají až do 17. století, kdy byly položeny její základy samotným carem Petrem I. Velikým.

Na našem trhu jsou známé především malorážky TOZ 99 (poloautomat) a TOZ 78 (odsuvný závěr), které naše společnost prodává s úspěchem po více, než 10 let. Oba typy malorážek vynikají přesností, kvalitou a neuvěřitelnou trvanlivostí, to vše za nejnižší cenu na českém trhu.

Za zmínku jistě stojí i opakovací kulovnice TOZ 122 v ráži .308Win. Tato zbraň, osazená závěrem Mauser je standardně dodávána s uvnitř chromovanými hlavněmi. Tradiční ruská kvalita za neuvěřitelnou cenu.

Prorok 2010 připravujeme do prodeje rovněž brokové kozlice TOZ 120 s volitelnou jednospouští, chromovanými vnitřky hlavní a mobilními choke. O započetí prodeje budeme informovat v části Novinky.

WWW

www.tulatoz.ru
 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny