Značky

VERNEY-CARRON

VERNEY-CARRON

Popis

Naše společnost je výhradním zástupcem firmy VERNEY-CARRON na českém trhu, a to jak pro špičkové lovecké zbraně, tak i pro kolekce lovecké´ho a sportovního oblečení LIGNE VERNEY-CARRON a CLUB INTERCHASSE.

Detail

Kořeny tradice firmy VERNEY-CARRON sahají hluboko až do 18. století. V současné době je firma známa především svou produkcí ucelené řady velmi kvalitních a přitom cenově dostupných loveckých zbraní – kulovnic s odsuvným závěrem VERNEY-CARRON IMPACT PLUS, kulových automatů VERNEY-CARRON IMPACT, kulových a kulobrokových kozlic VERNEY-CARRON SAGITTAIRE a brokových kozlic VERNEY-CARRON XS, VERNEY- CARRON SUPER 9 a brokových automatů VERNEY-CARRON V12 a V20.

Pro výrobu zbraní VERNEY-CARRON jsou používány pouze ty nejkvalitnější materiály, brokové hlavně jsou vyráběny firmou VERNEY-CARRON ze Saint-Etienské oceli nejen pro vlastní potřebu, ale i pro další výrobce brokových zbraní v Itálii, Španělsku a Turecku. Všechny kulové hlavně jsou nakupovány u firmy Lothar Walther – zde není co dodat…

Kvalita použitých materiálů, povrchové zpracování kovových částí zbraní a použité ořechové dřevo stejně jako detailní kontrola kvality polotovarů a výrobku ve všech výrobních uzlech dává záruku špičkové kvality za opravdu rozumnou cenu. Prohlédněte a vyzkoušejte v našich obchodech.


WWW

www.verney-carron.com
 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny