Brokovnice

YILDIZ SPZ ME

Popis

V našich prodejnách můžete zakoupit velmi kvalitně zpracovanou brokovou kozlici YILDIZ SPZ ME z produkce předního tureckého výrobce brokovnic, firmy YILDIZ SILAH SANAY.

Firma Yildiz Silah Sanay je jedním z nejvýznamnějších tureckých výrobců brokových zbraní. Svou produkci vyváží zejména do USA, Velké Británie, Francie, Německa a na další, velmi náročné trhy. O kvalitě brokovnic YILDIZ svědčí, mimo jiné skutečnost, že broková kozlice YILDIZ SPZ ME se stala vítězem britské soutěže o nejlepší výrobek v oblasti střelectví pro rok 2010 (více zde). Dnes můžeme říci, že brokovnice YILDIZ se již staly žádanou součástí českého trhu v tomto segmentu.

Broková kozlice YILDIZ SPZ ME je velmi lehká, je skvěle vyvážená a velmi příjemně a přirozeně “padne do ruky” velké většině českých lovců. Markantním znakem brokovnice YILDIZ SPZ ME je perfektní zpracování výběrového tureckého ořechu a přesné lícování dřevěných a kovových částí zbraně.

Baskule lovecké brokovnice YILDIZ SPZ ME je vyrobena CNC soustružením z monobloku vysokopevnostní hliníkové slitiny ERGAL, která je pro své vynikající mechanické vlastnosti a velmi lehkou váhu používána v leteckém a kosmickém průmyslu. Baskule je opatřena elegantní, velmi vkusnou rytinou s loveckým motivem.

Hlavně brokové kozlice YILDIZ SPZ ME jsou vyrobeny z vysoce jakostní oceli , vnitřní stěna hlavní je pokryta pevnou tvrdochromovou vrstvou, která zaručuje zbrani – při správném používání a péči o ni – dlouhou životnost.

Pažba a předpažbí brokové kozlice YILDIZ SPZ ME jsou vyrobeny z výběrového tureckého ořechu (třída II) a povrchově jsou ošetřeny olejem do matného lesku.

Spoušťové ústrojí brokovnice YILDIZ SPZ ME je ovládáno selektivní jednospouští, volič pořadí výstřelu je umístěn v ovladači pojistky. Pojistka samotná je manuální a je umístěna na hřbetě krku pažby za temenní pákou.

Vystřelené nábojnice jsou z komor brokovnice YILDIZ SPZ ME odstraňovány dvojicí robustních ocelových vyhazovačů.

Lovecká broková kozlice YILDIZ SPZ ME je vybavena sadou výměnných choke (5x), klíčem a poutky.

O kvalitě brokových kozlic YILDIZ SPZ ME svědčí i skutečnost, že ji dodáváme již standardně včetně provedené zkoušky pro střelbu náboji s ocelovými broky (více o použití brokového střeliva s ocelovými broky). Na zbrani je jako důkaz o provedené zkoušce vyražena příslušná zkušební značka ČÚZZS.

Maloobchodní cenu brokové kozlice YILDIZ SPZ ME na požádání rádi sdělí naši kolegové v obchodech DETEX

Fotografie

Technická data

Ráže 12/76
Systém lůžkový závěr
Spoušť jednospoušť
Pojistka odsuvná, manuální
selektor pořadí výstřelu
Povrchová úprava kovových částí černé chromování na hlavních
saténový nikl na baskuli
rytina s loveckým motivem
Mířidla perličková muška
Pažbení výběrový turecký ořech
pryžová botka pažby
Délka hlavně (mm) 710
Celková váha prázdná (kg) 2,90
Výbava v ceně zbraně sada výměnných choke C, IC, M, IM, F
klíč na výměnuchoke
poutka
vyhazovače nábojnic

Fotogalerie

Související produkty

Střelivo , kolimátory , Pouzdra a řemeny ,péče o zbraň

Užitečné informace

návod k použití; internetové stránky YILDIZ SILAH
 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny