Značky

YILDIZ

YILDIZ

Popis

Naše společnost je výhradním zástupcem turecké firmy YILDIZ SILAH SINAY pro Českou republiku od roku 2006.

Detail

Začínali jako malá puškařská dílna v roce 1975 a odjakživa sázeli na kvalitu, jako základní kámen úspěchu a zachování dobrého jména – to je turecká zbrojovka YILDIZ. Dnes je jméno YILDIZ synonymem výrobce kvalitních brokových zbraní po celém světě.

Cesta na výsluní nebyla snadná a z počátku se vycházelo z filozofie zavedené ruskými zbraněmi, tedy: robustnost a absolutní spolehlivost za dobrou cenu. S následujícími prvními úspěchy došlo k vybavení výrobního parku speciálními obráběcími stroji a dnes je YILDIZ jednou z nejmoderněji vybavených zbrojovek, dodávající mimo jiné komponenty pro turecký obranný průmysl. Všechny zbraně YILDIZ jsou navrhovány zkušenými vývojáři pomocí nejnovějších konstruktérských programů a zhotovovány na špičkových počítačem řízených obráběcích centrech. Pro důslednou mezi operační kontrolu jsou používány přesné měřící přístroje a speciálně zhotovené přípravky. Důležitá je také zaměnitelnost všech dílů a samozřejmá je pružná servisní politika firmy. K původní robustnosti, absolutní spolehlivosti a dobré ceně, nyní přibyla moderní konstrukce, elegance a reprezentativní vzhled. Vysokojakostní oceli jsou tedy kombinovány s luxusním tureckým ořechem a častým zdobením ruční rytinou.

Brokové kozlice YILDIZ označené SPZ ME, SPZ M, SPZ SM a SPZ B 71 se odlišují vybaveností, povrchovou úpravou baskule a kvalitou dřeva.

Dvojky mají typové označení ELEGANT a jsou dostupné ve variantách ELEGANT A1, ELEGANT A2, ELEGANT A3, ELEGANT A4, ELEGANT A5, jednotlivé modely se odlišují jednak ráží a dále úrovní výbavy a povrchovou úpravou baskule.

Nesmírně elegantní je jednuška TK 36 v ráži .410 (36).

Firma YILDIZ vyrábí také samonabíjecí brokovnice pod označením A65 a A71 a opakovací pumpy S71 a S51.


Všechny brokovnice YILDIZ, se tak k zákazníkovi dostávají jako zbraně vyšší třídy a dodržují firemní heslo: dokonalost překonává hranice. Poměr kvalita/cena je u brokovnic YILDIZ nedostižný.

WWW

www.yildizshotgun.com
 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny