Značky

ZASTAVA

ZASTAVA

Popis

Naše společnost je výhradním zástupcem firmy ZASTAVA ARMS již od roku 2001.

Detail

Opakovací kulovnice ZASTAVA jsou vyráběny v závodě v srbském Kragujevaci, jehož základy pomáhali v polovině 19. století položit i čeští inženýři.

Opakovací kulovnice ZASTAVA těží z více než šedesátiletých zkušeností s výrobou zbraní s legendárním závěrem typu Mauser 98. Závěr M 98 použitý pro sestavu kulovnic ZASTAVA M70 nebo ZASTAVA M85 je pouze lehce modernizován v oblasti systému zajištění, což zajišťuje větší střelecký komfort pro uživatele. Vedení a uložení závěru Mauser M98 v pouzdru je velice pečlivé a závěr má tak velmi hladký chod. Závěry kulovnic ZASTAVA M70 a ZASTAVA M85 – to je  robustní klasika a 100% spolehlivost.

Hlavně používané pro kulovnice ZASTAVA jsou kované za studena na trnu z chrom-niklové oceli, vnitřní stěna hlavně je opatřena chrómovou vrstvou. Čistota zpracování kovu a ořechového dřeva potěší svým vzhledem každého myslivce. Použití vynikajících materiálů, velmi kvalitní hlavně a legendární robustnost závěru M 98 činí z kulovnic ZASTAVA nejlepší volbu lovecké zbraně v nižší cenové třídě.

WWW

www.zastava-arms.co.rs
 

banner banner banner banner banner banner banner banner
 

Navštivte naše prodejny